BIP
5 batalion strzelców podhalańskich w Przemyślu
Poczet dowódców

 

Dowódcy 5 bsp

  

ppłk dypl. Mirosław Rozmus (20.09.1993 – 25.03.1997)






     

ppłk dypl. Józef Andrzej Matuszyk (25.03.1997 – 27.04.2003)

 

 


ppłk dypl. Tomasz Krzempek (27.04.2003 – 11.05.2007)

 

 


ppłk dypl. Zbigniew Ząbek (11.05.2007 – 30.09. 2010)

 

 

 

      

ppłk dypl. Zenon Brzuszko (01.10.2010 – 12.10.2012)

 

ppłk Dariusz Czekaj (12.10.2012 – 07.10.2016)

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych